Automātiska kartona kastes stūra marķēšanas mašīna

Automātiska kartona kastes stūra marķēšanas mašīna
Mašīnu plaši izmanto kosmētikā, pārtikā, medicīnā, ikdienas ķimikālijās, elektronikā, rotaļlietās, aparatūrā, plastmasā un citās nozarēs, un to var izmantot dažādu plakņu marķēšanai, un pārklājuma mehānisma nomaiņa var apmierināt nevienmērīgo virsmas marķējumu; mašīnai ir augstas stabilitātes, laba marķēšanas efekta, gaisa burbuļu, grumbu un precīzas marķēšanas priekšrocības.

Marķēšanas iekārtas parametri
Etiķetes garums10mm ~ 300mm
Etiķetes platums10mm ~ 150mm
Rullīšu etiķetes ārējais diametrs300mm ~ 350mm
Rullīšu etiķetes iekšējais diametrs70mm ~ 75mm
Precizitāte± 1mm
Etiķetes ātrums30 ~ 120gab / min
Konveijera ātrums5 ~ 25m / min
Piemērots etiķetes tipsLīmējošās uzlīmes etiķete (ir pieejams caurspīdīgs lable)
Darba gaisa spiediens0,4-0,6Mpa
spriegums220 VAC ± 10 50 Hz
Jauda1500W
Svars230KG
Kopējā dimensija2000mm × 800mm × 1500mm

Galvenās iezīmes

1) plašs pielietojuma diapazons, var apmierināt visu apaļo pudeles vai sqaure pudeles marķēšanas vajadzības, marķēšanas pārslēgšanās starp pudeli ir vienkārša, viegli pielāgojama

2) Etiķetes precizitāte ir laba, etiķetes apvedceļš pieņem taisngriešanas mehānismu, lente neatkāpjas, marķēšanas pozīcija un slīpums ir regulējami, un pielāgojumam nav mirušā leņķa.

3) etiķetes kvalitāte ir lieliska, pieņemiet elastīgo preses vāka jostu, etiķete ir plakana, bez grumbām, uzlabo iepakojuma kvalitāti.

4) Pielietojums ir elastīgs, pudeles pastāvīgā marķēšanas mašīna ir aprīkota ar automātisku pudeles atdalīšanas funkciju, to var ražot vienā mašīnā, kā arī to var savienot ar ražošanas līniju.

5) Inteliģenta vadība, automātiska fotoelektriskā izsekošana, marķēšanas nenoteikšana, nestandarta automātiska korekcija un uzlīmju automātiska noteikšana, noplūdes novēršana un etiķešu izšķērdēšana.

6) Augsta stabilitāte, atbalsta aprīkojums darbojas 7 × 24 stundas, Mitsubishi PLC, Weinview ekrāns, KEYENCE pudeles sensors, Leuze augstas precizitātes etiķetes sensors.

7) Pielāgošana ir vienkārša, marķēšanas ātrums, transportēšanas ātrums un pudeles atdalīšanas ātrums var realizēt bezpakāpju ātruma regulēšanu, un pielāgošana tiek veikta saskaņā ar prasību.

8) Spēcīgs un izturīgs, pieņem trīs joslu regulēšanas mehānismu, pilnībā izmanto trijstūra stabilitāti, visa mašīna ir cieta un izturīga. Tas ir izgatavots no pilna ss304 nerūsējošā tērauda, kas atbilst GMP ražošanas prasībām.

Automātiska-kartona-kastes-stūra-marķēšanas-mašīnas detaļas

Sīkāka informācija

Attīšanas mehānisms

Tas izmanto rullīšu etiķeti. Mehānisms darbosies, kamēr mehānisms darbosies.
- etiķetes lietošana: līmlente, sausa līmplēve, elektroniskais uzraudzības kods, svītru kods un tā tālāk.
--Produkta pielietojums: produkti, kas nepieciešami etiķešu vai plēvju piestiprināšanai uz līdzenas, lielas loka virsmas

Vilces funkcija

Tas pavilks etiķeti, kas palielinās etiķetes precizitāti. Tas ir vienkāršs strucrtre, ka viegli darboties. un var novērst etiķetes ekskursiju.

Sensors

Atbalstiet ilgu laiku darbu, bez karstas, precīzas noteikšanas, vienkāršas darbības. Kad mašīna darbojas, tas noteiks etiķeti. Tas var palielināt precizitāti.

Pārklāšanas mehānisms

Vienkārša regulēšana, standarta veidošanās, nav grumbu, nav burbuļu

Mašīnas materiāls

Spēcīgs un izturīgs, pieņem trīs joslu regulēšanas mehānismu, pilnībā izmanto trijstūra stabilitāti, visa mašīna ir cieta un izturīga. Tas ir izgatavots no pilna ss304 nerūsējošā tērauda, kas atbilst GMP ražošanas prasībām.

Komponenti

Augsta stabilitāte, atbalsta aprīkojums darbojas 7 × 24 stundas, Mitsubishi PLC, Weinview ekrāns, KEYENCE pudeles sensors, Leuze augstas precizitātes etiķetes sensors.

Tintes printeris

To var aprīkot ar tintes printera mašīnu, kas var tiešsaistē izdrukāt ražošanas datumu un sērijas numuru, samazināt pudeles iepakošanas procesu un uzlabot ražošanas efektivitāti.

Lentes printeris

To var aprīkot ar lentes printera mašīnu, kas var tiešsaistē izdrukāt ražošanas datumu un sērijas numuru, samazināt pudeles iepakošanas procesu un uzlabot ražošanas efektivitāti.

Pieteikums

To var izmantot etiķetēm, kartona kastēm, dažādām kartītēm, papīra loksnēm, nesalocītām papīra kastēm, PE maisiņiem, grāmatām un tamlīdzīgi, kā arī var ielīmēt ar aizsargplēvēm uz dažādu izstrādājumu virsmas