Produkti

VKPAK ir automātiskas marķēšanas iekārtas spiedienjutīgām papīra etiķetēm, kā arī polietilēna uzmavas un pilna ķermeņa saraušanās etiķetes. Mūsu automātiskās sistēmas var konfigurēt priekšējām, aizmugurējām, ietīšanas un daudzpusējām lietojumprogrammām. Mūsu jaunākās iespējas ietver arī drukas un pielietošanas tehnoloģiju UPC kodēšanai.

VKPAK ražo plašu automātisko marķēšanas sistēmu klāstu, lai apmierinātu jūsu marķēšanas vajadzības. Jebkuras automātiskās marķēšanas iekārtas sirds ir tās vadības sistēma. VKPAK šodien ir izstrādājusi vismodernākās kontroles iespējas tirgū ar galvu reibinošu iespēju klāstu, kas ir iekļauts visās mūsu marķēšanas sistēmās. Turklāt vadīklas ir pielāgojamas īpašām lietojumprogrammām, kas jums var būt.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams augšējais, apakšējais, priekšējais, aizmugurējais, apvalks, kakls vai jebkura to kombinācija, mēs varam nodrošināt automātisku marķēšanas sistēmu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Šajā lapā jūs atradīsit daudzu tipu automātiskās marķēšanas iekārtas, taču nebaidieties zvanīt mums par jebkādām īpašām vajadzībām, kas jums varētu būt, jo izredzes ir, ka mēs varam tās iekļaut vajadzīgajā marķēšanas sistēmā.