Automātiska orientācijas ietīšana ap marķēšanas mašīnu

Automātiska orientācijas ietīšana ap marķēšanas mašīnu
Orientētu iesaiņošanas marķēšanas mašīnu kontrolē servomotors (precīza etiķete ir 1 mm), tā ir piemērota jebkura veida apaļajam konteineram. Visas marķēšanas iekārtas elektriskās daļas ir izgatavotas Taivānā vai Japānā. Trīs punktu turēšanas mehānisms nodrošina augstu apaļās pudeles marķēšanas precizitāti. Pneimatiska aptinuma stacija daudzveidīgam pudeles diametram. Automātiska orientācijas ietīšana ap marķēšanas mašīnu, lai marķētu uz virsmas vai citas izliektas virsmas apkārtmēru pārtikas stikla lolojumdzīvnieku plastmasas apaļajām pudelēm, burkām, bundžām, skārdēm utt. Tam ir izvēles apkārtmēra pozicionēšanas noteikšanas ierīce, kas nodrošina norādītās pozīcijas vienas vai dubultas uzlīmes marķēšanu.

Marķēšanas precizitāte± 1mm (izņemot produkta un etiķetes kļūdu);
Enerģijas padeveAC220V 50 / 60Hz 700W
Konveijera ātrums5 ~ 25 metri / minūtē;
Marķēšanas ātrums10 ~ 35gab / min (saistīts ar produktu, etiķetes izmēru);
Uzlīmes atnākšanas ātrumsSoļa motors: 5 ~ 19 metri / minūtē
Servomotors: 5 ~ 25 metri / minūtē
Lietošanas pudeles izmērsĀrējais diametrs: Φ25-100mm;
Augstums: 25mm ~ 300mm;
Piemērojamais etiķetes izmērsEtiķetes garums: 20mm ~ 290mm;
Etiķetes platums (papīra papīra platums): 20mm ~ 120mm; 180mm (opcija)
Iekšējā dia. no papīra ruļļaΦ76mm
Ārējā dia. no papīra ruļļaMaks. ~ 300mm
Izmērs (L * W * H)2000mm × 1150mm × 1500mm
Svars185 kg

Iespējas:

1. Pēc jūsu izvēles izmantojiet pozicionēšanas funkciju. Var arī realizēt vienu uzlīmi vai divas uzlīmju marķēšanas režīmu.

2. Ērti pielāgojama marķēšanas galva, marķēšanas ātrums tiek automātiski sinhronizēts ar konveijera lentes ātrumu, lai nodrošinātu precīzu marķēšanu.

3. Konveijera līnijas ātrumu, spiediena lentes ātrumu un etiķetes izvades ātrumu var iestatīt un mainīt ar PLC cilvēka saskarni.

4. Izmantojiet slavenu zīmolu PLC, pakāpienu vai servomotoru, draiveri, sensoru utt., Labas kvalitātes komponentu konfigurāciju.

5. Piemērots apaļu pudeļu fiksēta punkta un stāvokļa marķēšanai.

6. Izmantojiet gumijas riteņu diferenciālās atstarpes mehānismu, invertora ātruma izmaiņas bez pakāpēm, atdalītas jebkurā atstarpē. Mainot produktus, nav jāmaina specifikācijas daļas.

7. Izmantojiet importētu labi pazīstamu zīmolu servomotoru, nodrošinot lielu ātrumu, precizitāti un stabilitāti.

8. Izmantojot cilindra pozicionēšanu, ātru darbību un piemērojamu plaša spektra produktu specifikācijām.

9. Gumijas ritenis, kas ripo uz etiķetēm, ilgs kalpošanas laiks. Pozicionēšanas marķējums ir augstas precizitātes marķējums.

10. Marķēšanas precizitāte ± 0,5 mm.

Citu papildaprīkojumu ievads:

1. Var piegādāt dažādus marķēšanas risinājumus plakanai virsmai, apaļai marķēšanai, konusveida iesaiņošanai. Viens produkts var veikt vienu uzlīmi, divas uzlīmes vai vairāk uzlīmju etiķetes, kā arī vienu uzlīmi, lai pabeigtu marķēšanu vienā pusē, divās pusēs, trīs malās vai vairāk.

2. Mēs varam jums piegādāt izvēles pudeļu atkodēšanas pagrieziena galdu, kuru var savienot tieši pirms marķēšanas mašīnas, operatori var ievietot pudeles uz rotācijas galda, pēc tam rotācijas galds pudeles nosūtīs uz etiķetes mašīnu uz etiķetes mašīnu automātiski.

3. Tas var arī saskaņot ar svara pārbaudītāju, metāla detektoru, pudeles uzpildīšanas mašīnu, aizbāžšanas mašīnu, var šuvju mašīnu, vāku iespiest mašīnu, tintes / lāzera / TTO printeri utt.