Automātiska mitru līme uzlīmēšanas mašīna

Automātiska mitru līme uzlīmēšanas mašīna
Automātiska pudeles mitru līme uzlīmēšanas mašīna automātiski marķē apaļo stikla, plastmasas, alumīnija, mājdzīvnieku, kartona konteinera konteineru, aptinot etiķetes vertikālā stāvoklī, izmantojot aukstu līmi. Mašīna ir stingra, universāla un izstrādāta drošībai un papildus darbības efektivitātei, tai ir vairākas ekskluzīvas funkcijas, kas piedāvā papildu priekšrocības.
1, mitrā līme marķēšanas mašīna pieņem nobriedušu PLC vadības sistēmu
2, līme marķēšanas mašīnā ir konveijers, uzlīmējiet etiķeti uz pudeles ar līmi
3, Mitrā līme marķēšanas mašīna tiek plaši izmantota apaļo priekšmetu marķēšanai tādās nozarēs kā pārtika, zāles, ikdienas ķīmija un tā tālāk.

ModelisPudeļu līmēšanas mašīna
BRAUKTPārslēdzams motors
PUDELES DIAMETRSФ55-110mm
PUDELES AUGSTUMS60—450mm
MARĶĒŠANAS ĀTRUMS50-120gab / min
LABELSIZEPlatums: 20-220mm Garums: 80-370mm
MAŠĪNAS IZMĒRS2400 * 824 * 1100mm
PRECIZITĀTE± 1mm
Ievades jaudaMaiņstrāva 220V / 380V 50 / 60HZ 750W

Produkta īpašības

* Darbība: mitras līmes etiķetes mašīnas etiķetes kastīti var mainīt atkarībā no atšķirīgā etiķetes izmēra.

* Materiāls: Līmes marķēšanas mašīna ir izgatavota no SUS304 nerūsējošā tērauda

* Konfigurācija: Mitrā līme marķēšanas mašīna pieņem labi zināmas japāņu, vācu, amerikāņu, korejiešu vai Taivānas zīmolu daļas

* Pamatojoties uz skrūvējamo pudeli, pudeles pārvietojas vienmērīgāk.

* Etiķetes lodziņu var kontrolēt, lai apmierinātu dažādus marķēšanas pieprasījumus.

* Etiķetes lodziņa izmēru var mainīt atkarībā no atšķirīgā etiķetes izmēra. Darbība ir ērta un vienkārša.

* Tas izmanto līmes sūkni, un līmi var izmantot apļveida veidā. Arī plūstošās līmes daudzumu var mainīt, lai apmierinātu dažādus marķēšanas pieprasījumus.

* Salīdziniet ar pašlīmējošajām etiķetēm. Papīra etiķete padara zemas izmaksas.

Sīkāka informācija

Priekšrocības

1. Visa mašīna izmanto 304 nerūsējošo tēraudu un modernu alumīnija sakausējumu, kas atbilst GMP prasībām.

2. Automātiska etiķešu nosūtīšana, automātiska ielīmēšana, automātiska marķēšana, kas ļoti uzlabo marķēšanas efektivitāti.

3. Uzlabota saderīga cilvēka un mašīnas saskarnes sistēma, vienkārša un intuitīva, pilna ar funkcijām, ar bagātīgām tiešsaistes palīdzības funkcijām.

4. Izmantojot konveijera pudeles ar skrūvējamu skrūvi, pudele darbojas vienmērīgi un novietošana ir uzticama. Izmantojot velmēšanas mehānismu, etiķešu ielīmēšana ir laba, marķējuma uzticamība ir uzlabota, aizsargierīce ir aprīkota ar pudeles nesūtīšanu, etiķetes izņemšanu, ielīmēšanu, marķēšanu un tā tālāk.

5. Augstas tīrības pakāpes vara līmes kaste ir saskaņota ar nerūsējošā tērauda veltni, lai process būtu precīzs. Līmes biezumu var noregulēt atbilstoši vajadzībai, un līme ir vienāda, lai novērstu līmes atkritumus un līmes noplūdes parādību.

6. Īpašo gumijas veltni apstrādā ar vairākiem procesiem bez deformācijas un nodilumizturības. Līme ir vienmērīga un viegla, un līmes daudzums tiek ietaupīts.

7. Inteliģenta vadība, automātiska fotoelektriskā izsekošana, kad nav objekta un nav marķējuma, nav automātiskas etiķetes korekcijas un automātiskas etiķetes noteikšanas funkcijas, lai novērstu līmes noplūdi un etiķešu atkritumus.

8. Izmantojot vakuuma iesūkšanas sistēmu un jostas sadarbību, etiķete var vienmērīgi ielīmēt pudeli.

9. Izmantojot frekvences pārveidotāju, motora ātrumu var brīvi pielāgot, un marķēšanas jaudu var brīvi kontrolēt.

10. Tas var darboties viens pats, kā arī var savienot ražošanas līniju.

11. Līmes kastes, pārklāta gumijas riteņa un rotējošā torņa atdalīšanas dizains padara vienkāršu un ātru tīrīšanu.

12. Visu mašīnu izvēlas pasaules slavenā elektriskā konfigurācija, lai nodrošinātu kvalitāti, padarītu to stabilāku, ilgāku lietošanu un mazāk apkopi.

13. Marķēšanas, transportēšanas un pudeles atdalīšanas ātrums var bezpakāpju ātruma regulēšanu un pielāgot atbilstoši vajadzībām.

14. Pielāgošana ir vienkārša, neliela skaita detaļu, piemēram, tornītis, vakuuma josta un tā tālāk, nomaiņu var ātri noregulēt un apmierināt ar dažādām pudeles specifikācijām. Un korekcijas koeficientus var maksimāli izslēgt.