Ar datuma printera alumīnija konservētu alus marķēšanas mašīnu

alus kārbu marķēšanas mašīna, alus kārbu marķēšanas mašīna Piegādātāji ...

alus kārbu marķēšanas mašīna, alus kārbu marķēšanas mašīna Piegādātāji ...

Alibaba.com piedāvā 1526 alus kārbu marķēšanas mašīnu produktus. Jums ir pieejamas dažādas alus kārbu marķēšanas mašīnu iespējas, piemēram, iepakojuma materiāls, galvenās tirdzniecības vietas un pielietojums. pusautomātiskas printera alus kannas alus pudeļu etiķešu mašīnas caurspīdīgai.

alumīnija kārbu marķēšanas mašīna, alumīnija kārbu marķēšana ...

alumīnija kārbu marķēšanas mašīna, alumīnija kārbu marķēšana…

Alumīnija kārbu marķēšanas mašīna Alumīnija skārda kārbu automātiskā vertikālās plaknes marķēšanas mašīna ar datuma printeri. 3. Var konfigurēt kodu printeri, vienlaikus veicot marķēšanas un kodēšanas funkciju. Ⅲ. Rūpnīcas visa pārdošana automātiskā nūju paciņa, kas iesaiņo medus iepakojumu…

Labākais alus etiķetes aplikators no Primera - YouTube

Labākais alus etiķetes aplikators no Primera - YouTube

Ātri un precīzi uzlīmējiet etiķetes alus kannām, izmantojot Primera AP sērijas etiķešu aplikatorus. Pērciet rūpnīcu tieši no Primera, kas ir etiķešu printeru un uzlīmju aplikatoru tirgus līderis. Alumīnija dzērienu bundžas ģeniālais dizains. inženieris. Easy Labeler - var marķēšanas mašīna. GS projekts.

CE manuālā vīna pudeļu marķēšanas mašīna ar datuma printeri | |

CE manuālā vīna pudeļu marķēšanas mašīna ar datuma printeri | |

Tips: marķēšanas mašīna ar datuma kodētāju. Piedziņas veids: elektrisks. Strādnieki var izvēlēties vai nu sensoru vadību, vai kāju pakāpju vadību marķēšanai atbilstoši realitātei. 9, viss aprīkojums galvenokārt ir izgatavots no nerūsējošā tērauda un augsta līmeņa alumīnija sakausējuma.

Automātiska apaļas pudeles marķēšanas mašīna ar datuma iespiedmašīnu.

Automātiska apaļas pudeles marķēšanas mašīna ar datuma iespiedmašīnu.

Iespiestajā materiālā ietilpst plastmasas plēve, dažāda veida laminēta plēve, alumīnija/plastmasas plēve, papīrs, papīra/plastmasas loksne, āda, plastmasas izstrādājumi utt. . 4 × 35 lietotne.

Dvīņu pērtiķu alus konservēšanas mašīnas - 10 populārākie jautājumi ...

Dvīņu pērtiķu alus konservēšanas mašīnas - 10 labākie jautājumi, kas jāuzdod…

Alus konservēšanas mašīnas. Atbildes uz 10 populārākajiem jautājumiem, ko uzdeva alus darītavas no visas pasaules! 2. Ko darīt, ja es pāraugu savu konservēšanas līniju un man vajag ātrāku? 7. Vai man vajadzētu izmantot drukātas kārbas vai etiķetes? 3. Kas man jāmeklē alus konservēšanas mašīnā?

Apaļās pudeles SL-130 kodēšanas iekārta ar datuma printera marķējumu ...

Apaļās pudeles SL-130 kodēšanas iekārta ar datuma printera marķējumu…

“Kodēšanas iekārta SL-130 marķēšanas iekārta ar datuma printera apaļās pudeles etiķeti. (7) Importētais etiķetes pārbaudes optiskais savienotājs var nodrošināt augstu precizitāti. (3) Augstas klases alumīnija sakausējums ir anodēts. Tātad mašīnas kalpošanas laiks ir garāks. ”

Sl-130 apaļas pudeles marķēšanas mašīnas marķētājs ar datuma printeri ...

Sl-130 apaļas pudeles marķēšanas mašīnas marķētājs ar datuma printeri…

GLT-50D automātiskā apaļo pudeļu marķēšanas iekārta ar datuma koda printera etiķeti. "Šī mašīna ir piemērota cilindriskas klases produktu marķēšanai, galvenokārt ir piemērota produkta marķēšanai mazākas ražošanas apstākļos.

Automātiska apaļas pudeles marķēšanas iekārta ar datuma printeri

Automātiska apaļas pudeles marķēšanas iekārta ar datuma printeri

Etiķešu izvietojuma dizains, skārienekrāns, konveijers, datumu printeris. Lietošanas detaļas Šī iekārta ir piemērota pašlīmējošas etiķetes ielīmēšanai uz apaļām pudelēm, pārredzama etiķete uz šo mašīnu neattiecas. Šo mašīnu var pielāgot atbilstoši lietotāja pudelei un etiķetei.

Ķīna metāla kannu marķēšanas mašīna, metāla kārbu marķēšanas mašīna ...

Ķīna metāla kannu marķēšanas mašīna, metāla kārbu marķēšanas mašīna…

Klasifikācija: Pusautomātiskā marķēšanas iekārta ar datuma printeri. Piegādātāji ar pārbaudītām uzņēmējdarbības licencēm. 360 ° virtuālā ekskursija. Jūs varat atrast arī citus iepakošanas un drukāšanas risinājumus, piemēram, iepakošanas mašīnu, etiķešu mašīnu, pudeļu marķēšanas mašīnu ar konkurētspējīgu cenu.

Pusautomātiska apaļas pudeles marķēšanas mašīna ar datuma drukāšanu ...

Pusautomātiska apaļu pudeļu marķēšanas mašīna ar datuma drukāšanu…

… Marķēšanas mašīna ar datuma printeri var izdrukāt izgatavošanas datumu un partijas numuru uz apaļas pudeles, tā var izdrukāt ne vairāk kā 3 rindas. ne vairāk kā 15 burti/rinda. var drukāt Piemērots dažāda izmēra uzlīmēm vai līmplēvei uz visu veidu apaļām pudelēm, augsta precizitāte un liels ātrums…

Apaļas pudeles marķēšanas mašīna ar kodēšanas printeri MT-50M

Apaļas pudeles marķēšanas mašīna ar kodēšanas printeri MT-50M

Mašīna ir galda tipa pusautomātiska mašīna ar motoru un pieskārienu vadību ar ierobežojošu slēdzi un ar nelielu tilpumu, kas var būt piemērots. Tas var drukāt skaidrus vārdus uz jebkura iepakojuma materiāla ar vienkāršas darbības un ērtas apkopes funkcijām. Noklikšķiniet, lai apskatītu mūsu Koda printera iekārta.

Print & Apply Labeler -Labeling Machine-Label Printing Machine

Drukāt un lietot etiķetes iespiedmašīnu Labeler - etiķešu mašīna

Etiķešu drukāšanas mašīnas un automātiskās marķēšanas iekārtas precīzai etiķešu izvietošanai. Videojet 9550 marķēšanas mašīna izmanto Direct Apply ™ tehnoloģiju, unikālu pēc pieprasījuma. Citi tirgū pieejamie rūpniecisko etiķešu printeri nevar tikt salīdzināti ar izrāvienu dizainu vai izmantot…

pusautomātiska apaļas pudeles marķēšanas mašīna ar datuma kodu ...

pusautomātiska apaļas pudeles marķēšanas mašīna ar datuma kodu…

Datuma printeris kā papildu aprīkojums marķēšanas iekārtām. BUJ par datuma printeri 4 šļirces marķēšanas iekārta YX-SL25 var marķēt šļirci ar minimālo diametru 8 mm, tāpēc pēc zīmējumu analīzes nav problēmu ar marķēšanas šļirci. marķējuma precizitāte ir ±…

BiBirra: alus etiķetes atpazīšana. Dažas nedēļas ... | Ceļā uz datu zinātni

BiBirra: alus etiķetes atpazīšana. Dažas nedēļas… | Ceļā uz datu zinātni

Katra alus etiķete ir unikāla un fiksēta (izņemot izmaiņas perspektīvā un gaismā), tāpēc labu attēlojumu var iegūt, izmantojot šos aprakstus, lai tie būtu izturīgi pret mēroga, rotācijas un apgaismojuma izmaiņām. Izmantojot vietējos aprakstus, piemēram, SIFT vai SURF, var izmantot daudzas pieejas

CE apaļo pudeļu marķēšanas mašīnu marķētājs ar datuma printeri ... | Vēlēšanās

CE apaļo pudeļu marķēšanas mašīnu marķētājs ar datuma printeri… | Vēlēšanās

Veiktspēja un funkcijas: (1) Par šo mašīnu tā ir konfigurēta ar kodēšanas funkciju. Marķējot, tajā pašā laikā tā var izdrukāt ražošanas partiju (2) Mēs izmantojam importēto elektromagnētisko sajūgu, kas uzlabo precizitāti. (3) Augstas klases alumīnija sakausējums ir anodēts. Tātad mašīnas kalpošanas laiks…

Kārbas ar svaigām alumīnija alus kārbām - 500 ml/16,9 unces. (207. lieta)

Kārbas ar svaigām alumīnija alus kārbām - 500 ml/16,9 unces. (207. lieta)

Alumīnija kārbas piedāvā 100% aizsardzību pret UV stariem un citiem gaismas viļņu garumiem, kas ir kaitīgi. Laika gaitā tas var izraisīt alus oksidēšanos un zaudēt karbonizāciju. Kārbas ar šuvēm veido daudz Galu galā tām jābūt nedaudz biezākām, lai izturētu sitienu no kaniļveida konservēšanas mašīnas…

libgen.rs

libgen.rs

Mašīnmācīšanās…

661 EPV Hybrid - Bottle & Can on one machine

661 EPV hibrīds - pudele un kanna vienā mašīnā

Vienkārša alus konservēšana: jauna ekonomiska kārbu pildīšanas un šuvju mašīna Twist skalošanas mašīnu amatnieku ražotājiem. Pašlīmējošs pudeles etiķetes noņemšanas līdzeklis. Aizvērt. Pudeļu pildīšanas mašīnas. Stikla pildīšanai izmantotās mašīnas var arī modernizēt, lai varētu ievietot alumīnija bundžu šuvējus.

Manuāla uzlīmēšanas mašīna par labāko cenu Indijā

Manuāla uzlīmēšanas mašīna par labāko cenu Indijā

Populāri manuālo marķēšanas iekārtu produkti. Manuāla apaļas pudeles marķēšanas mašīna. Pusautomātiskā marķēšanas iekārta ar datuma printera etiķeti.

IKEA US - Mēbeles un mājas mēbeles - IKEA

IKEA US - Mēbeles un mājas mēbeles - IKEA

IKEA piedāvā visu, sākot no viesistabas mēbelēm līdz matračiem un guļamistabas mēbelēm, lai jūs varētu veidot savu dzīvi mājās.

Alumīnija printeris | Alumīnija loksne UV ... - www.MTuTech.com

Alumīnija printeris | Alumīnija loksne UV… - www.MTuTech.com

Alumīnija printeris var izdrukāt jebkuru vienkāršu bloku krāsu modeli, krāsainu dizainu vai pārmērīgu dizainu, kas vienu reizi pabeidz drukāšanu. Perfekti UV drukas rezultāti ir spilgta krāsa, reālistisks efekts, ūdensnecaurlaidīgs, saules aizsarglīdzeklis un spēcīga saķere, nodilumizturība, krāsu noturība!

Pildīšanas un iepakošanas iekārtas Tenco

Pildīšanas un iepakošanas iekārtas Tenco

Uzticamas un cietas pudeļu pildīšanas mašīnas. Vīna, eļļas, alus, dzērienu, pat smaržu un ēterisko eļļu pildīšana pudelēs: ar Enolmatic tas ir vienkārši. Marķēšana. Pudeļu, burku un flakonu marķētāji un printeri. Apaļa, kvadrātveida vai koniska: mūsu pusautomātiskā marķēšanas mašīna var marķēt jebkuras formas pudeles.

Automātiska apaļas pudeles uzlīmju marķēšanas mašīna ar datuma printeri

Automātiska apaļas pudeles uzlīmju marķēšanas mašīna ar datuma printeri

Mašīnas rāmis. Nerūsējošais tērauds, alumīnijs. 1. Vai jūs varat pieņemt OEM? A: Jā, mēs varam. Mums bija 10 gadu OEM pieredze. 2. Kāds ir pasūtījuma MOQ? A: MOQ ir 1 komplekts. 3. Vai jūs varat mums sniegt vispārēju priekšlikumu, ja mums nav tehniskā inženiera?

Mājas depo

Mājas depo

Iepērcieties tiešsaistē visām savām mājas uzlabošanas vajadzībām: ierīcēm, vannas istabas dekorēšanas idejām, virtuves pārveidošanai, terases mēbelēm, elektroinstrumentiem, grila griliem, paklājiem, zāģmateriāliem, betonam, apgaismojumam, griestu ventilatoriem un daudz ko citu.

Ražošanas datuma printeris - ražošanas datuma printeris ... - ecplaza.net

Ražošanas datuma printeris - ražošanas datuma printeris… - ecplaza.net

etiķetes derīguma termiņš CIJ tintes printeris lēta kodēšanas iekārta Kā LEAD TECH GROUP korporatīvās identifikācijas un marķēšanas platforma LEAD TECH ir iekārtu piegādātājs, kas koncentrējas uz nepārtrauktu tintes strūklu, lāzera kodēšanu un kartona marķēšanu. Mūsu uzņēmumam ir…

marķēšanas mašīna | TTO termopārneses printeris

marķēšanas mašīna | TTO termopārneses printeris

Ražošanas līnijas marķēšanas mašīna. manuāla kārbu blīvēšanas mašīna papīra dzelzs alumīnija metāla kannai. 1,00–1000,00 USD / komplekts. MT-50 pusautomātiska apaļas pudeles marķēšanas iekārta ar koda printeri.

Alus etiķetes - pielāgota etiķešu druka | PrintRunner

Alus etiķetes - pielāgota etiķešu druka | PrintRunner

Jūs varat izdrukāt alus etiķetes uz spīdīga vai matēta papīra uzlīmes, kas pieejama pielāgotos izmēros. Mūsu uzlīmēm ir vispārēja pielietojuma balta papīra uzlīme-matēts pašlīmējošs uzlīmju papīrs ar matētu apdari. Nav ūdensizturīgs. Var uzrakstīt ar pastāvīgu tintes marķieri vai lodīšu pildspalvu.